Αρχική σελίδαΜικροσυσκευέςΣυσκευές Επεξεργασίας ΤροφίμωνΜίξερ Χειρός – Ραβδομπλέντερ Ραβδομπλέντερ HB105SA800 με Ανοξείδωτη Ράβδο 800W Ασημί Telco
Previous product
Ψυγειοκαταψύκτης Morris R71369CAP 376Lt Υ201xΠ60xΒ65 Inox
Back to products
Next product
Ραβδομπλέντερ R-579 με Ανοξείδωτη Ράβδο 700W Μαύρο Rohnson
  • Ισχύς: 800W
  • XL Ανοξείδωτη ράβδος
  • Αποσπώμενη ράβδος για ευκολία στον καθαρισμό
  • 2 ταχύτητες με διακόπτη 8 μεταβλητών διαβαθμίσεων
  • Ανοξείδωτες λεπίδες κοπής γενικής χρήσης
  • Φωτισμός μπλε LED στους διακόπτες
  • DC Μοτέρ χάλκινο μεγάλης απόδοσης
  • Αυγοδάρτης
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Compare
Add to wishlist
Κωδικός προϊόντος: 43660 Κατηγορία: Μίξερ Χειρός – Ραβδομπλέντερ
Share
Facebook Twitter Pinterest linkedin Telegram
  • Επιπλέον πληροφορίες
  • Shipping & Delivery
Επιπλέον πληροφορίες
Βάρος 2 κ.
Shipping & Delivery
wood-portfolio-placeholder
wood-gallery-placeholder-4
MAECENAS IACULIS
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Σχετικά προϊόντα
-24%
Compare
Quick view
Add to wishlist
Close
Ραβδομπλέντερ HDP106WG με Ανοξείδωτη Ράβδο 600W Λευκό Kenwood
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Προσθήκη στο καλάθι
-15%
Quick view
Close
Μίξερ Χειρός FA-5262-5 150W Γκρι First Austria
Προσθήκη στο καλάθι
-23%
-14%
Μίξερ Χειρός HR3745/00 με Πλαστικό Κάδο 3lt Λευκό 450W Philips
Philips
-33%
Μίξερ Χειρός 400W M1105 Bistro Izzy
-28%
Ραβδομπλέντερ HBM40.006WH 850W Kenwood
-26%
Ραβδομπλέντερ Power 800 HE20 με Ανοξείδωτη Ράβδο 800W Μαύρο Izzy