Αρχική σελίδαΚλιματισμός & Θέρμανση Σόμπα Χαλαζία BSW-2400A Plus 2400W White Mistral
Previous product
Θερμοπομπός Επιδαπέδιος HMP1500 1500W Delonghi
Back to products
Next product
Σόμπα Χαλαζία 2200W UHQ-857 United
ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ
Compare
Add to wishlist
Κωδικός προϊόντος: 25380 Κατηγορίες: Αλογόνου - Χαλαζία, Θερμαντίκα Σώματα, Κλιματισμός & Θέρμανση
Share
Facebook Twitter Pinterest linkedin Telegram
  • Περιγραφή
  • Επιπλέον πληροφορίες
  • Shipping & Delivery
Περιγραφή
  • Υψηλής Ποιότητας & Απόδοσης σόμπα 2400W
  • Θερμάστρα συνδυασμός Καλοριφέρ-Αλογόνου 2σε1 Ισχύος 2400W
  • Ασφάλεια από υπερθέρμανση και αυτόματη διακοπή λειτουργίας σε περίπτωση ανατροπής της συσκευής.
  • Με ρυθμιζόμενη θερμοστάτη
  • Με διπλό ανακλαστήρα από ανοξείδωτο ατσάλι για την ασφάλεια του τάπητα μπροστά / ξύλινο πάτωμα
  • Με ειδικά μεταλλικά στοιχεία για την προστασια λάμπας για διαρκεια λειτουργίας 5000ώρες και πάνω
  • Με ροδάκια μεταφοράς για εύκολη μετακίνηση
Επιπλέον πληροφορίες
Βάρος 6 κ.
Shipping & Delivery
wood-portfolio-placeholder
wood-gallery-placeholder-4
MAECENAS IACULIS
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Σχετικά προϊόντα
-25%
Compare
Quick view
Add to wishlist
Close
Κλιματιστικό Inverter Midea AG23co-09NX 9000 BTU A++/A+ με Ιονιστή & Wifi
Midea
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Προσθήκη στο καλάθι
-17%
Quick view
Close
Θερμοπομπός Δαπέδου 1000W MPH-20011 με Ηλεκτρονικό Θερμοστάτη 46x40cm Morris
Morris
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Προσθήκη στο καλάθι
-20%
Αερόθερμο Μπάνιου WPH-20F 2000Watt Mistral Plus
-25%
Σόμπα Υγραερίου 4200W Eurolamp
-19%Sold out
Θερμοπομπός Επιδαπέδιος UHC-838 2000W United
UNITED
ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ
Διαβάστε περισσότερα
-13%
Θερμοπομπός Δαπέδου 1000W MPH-20010 με Ηλεκτρονικό Θερμοστάτη 46x40cm Morris
Morris
-24%
Κλιματιστικό Inverter Midea AG23co-12NX 12000 BTU A++/A+ με Ιονιστή & Wifi
Midea
-25%