Αρχική σελίδαΕικόνα - ΉχοςΤηλεοράσεις48" έως 54" Τηλεόραση Led Smart UE50AU7172UXXH 4K UHD 50” Samsung
Previous product
Τηλεόραση Led Smart UE65AU7172UXXH 4K UHD 65'' Samsung
Back to products
Next product
Τηλεόραση Led Smart UE55AU7172UXXH 4K UHD 55'' Samsung
Τηλεόραση Led Smart UE50AU7172UXXH 4K UHD 50” Samsung
Τεχνολογία PurColor για εντυπωσιακό χρώμα και για ζωντανή και ρεαλιστική εικόνα
Ανάλυση 4Κ UHD με 4x περισσότερα pixel από μια Full HD για μεγαλύτερη ευκρίνεια εικόνας
Τεχνολογία HDR για μεγαλύτερο εύρος φωτός
Motion Xcelerator ομαλή κίνηση για καθαρή εικόνα
PC on TV εύκολη πρόσβαση στον Η/Υ, τον φορητό υπολογιστή και το κινητό από την τηλεόρασή σας
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
Compare
Add to wishlist
Κωδικός προϊόντος: 47012 Κατηγορία: 48" έως 54"
Share
Facebook Twitter Pinterest linkedin Telegram
  • Περιγραφή
  • Επιπλέον πληροφορίες
  • Shipping & Delivery
Περιγραφή
Χαρακτηριστικά
Εικόνα
Διαγώνιος : 50 “
Ευκρίνεια : 4K Ultra HD
Ρυθμός Ανανέωσης : 50/60 Hz
Τύπος Panel : Edge LED
HDR Type: HDR, HDR10+, HLG
Local Dimming : Όχι
Ήχος
Κανάλια : Stereo
Ισχύς : 20 W
Πρότυπα Ήχου: Dolby Digital Plus
Δυνατότητες & Λειτουργίες
Δέκτης: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Media Player: Ναι
Εγγραφή PVR: Όχι
Hotel Mode : Όχι
Φωνητικές Εντολές : Όχι
HbbTV : Ναι
Smart Δυνατότητες
Netflix : Ναι
YouTube : Ναι
Spotify : Όχι
Λογισμικό : Tizen
Smart Assistant : Δεν Διαθέτει
Smart Οικοσύστημα : –
Ενσύρματες Συνδέσεις
Σύνολο Θυρών HDMI : 3
Πλήθος HDMI : 2.1
Πλήθος USB : 1
Ethernet : Ναι
Digital Audio Optical : Ναι
Headphones :Όχι
Ασύρματες Συνδέσεις
Wi-Fi  :Ναι
Επιπλέον πληροφορίες
Βάρος 8 κ.
Shipping & Delivery
wood-portfolio-placeholder
wood-gallery-placeholder-4
MAECENAS IACULIS
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Σχετικά προϊόντα
-20%
Compare
Quick view
Add to wishlist
Close
Τηλεόραση LED Smart 50″ 4K UHD 50ΗΑΚ6150 HDR Hitachi
Hitachi
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
Προσθήκη στο καλάθι
-17%
Quick view
Close
Τηλεόραση Led 4K UHD FLA5020UH HDR 50″ Android F&U
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Προσθήκη στο καλάθι
-19%
Τηλεόραση Led Android UHD 50HΑΚ5750 50” Hitachi
-15%
Τηλεόραση Led Full HD 49LK5100PLA 49″ LG
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
-27%