Αρχική σελίδαΕικόνα - ΉχοςΤηλεοράσεις55" έως 60" Τηλεόραση Led Smart UE55AU7172UXXH 4K UHD 55” Samsung
Previous product
Τηλεόραση Led Smart UE50AU7172UXXH 4K UHD 50'' Samsung
Back to products
Next product
Φούρνος άνω Πάγκου HCB 6545 SS 71lt χωρίς Εστίες Π59.5εκ. Inox Teka
Τηλεόραση Led Smart UE55AU7172UXXH 4K UHD 55” Samsung
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
Compare
Add to wishlist
Κωδικός προϊόντος: 46409 Κατηγορία: 55" έως 60"
Share
Facebook Twitter Pinterest linkedin Telegram
  • Περιγραφή
  • Επιπλέον πληροφορίες
  • Shipping & Delivery
Περιγραφή
Χαρακτηριστικά
Εικόνα
Διαγώνιος : 55 “
Ευκρίνεια : 4K Ultra HD
Ρυθμός Ανανέωσης : 50/60 Hz
Τύπος Panel : Edge LED
HDR Type: HDR, HDR10+, HLG
Local Dimming : Όχι
Ήχος
Κανάλια : Stereo
Ισχύς : 20 W
Πρότυπα Ήχου: Dolby Digital Plus
Δυνατότητες & Λειτουργίες
Δέκτης: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Media Player: Ναι
Εγγραφή PVR: Όχι
Hotel Mode : Όχι
Φωνητικές Εντολές : Όχι
HbbTV : Ναι
Smart Δυνατότητες
Netflix : Ναι
YouTube : Ναι
Spotify : Όχι
Λογισμικό : Tizen
Smart Assistant : Δεν Διαθέτει
Smart Οικοσύστημα : –
Ενσύρματες Συνδέσεις
Σύνολο Θυρών HDMI : 3
Πλήθος HDMI : 2.1
Πλήθος USB : 1
Ethernet : Ναι
Digital Audio Optical : Ναι
Headphones :Όχι
Ασύρματες Συνδέσεις
Wi-Fi  :Ναι
Επιπλέον πληροφορίες
Βάρος 15 κ.
Shipping & Delivery
wood-portfolio-placeholder
wood-gallery-placeholder-4
MAECENAS IACULIS
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Σχετικά προϊόντα
-22%