Αρχική σελίδαΕικόνα - ΉχοςΤηλεοράσεις55" έως 60" Τηλεόραση LED 55″ Hitachi 55HK5300 UHD K-SMART
Previous product
Τηλεόραση 43" Hitachi 43HAK5350 Android UHD
Back to products
Next product
Τηλεόραση LED 65" Hitachi 65HK5300 UHD Smart Tv
Τηλεόραση LED 55″ Hitachi 55HK5300 UHD K-SMART
  • Super Resolution
    Αλγόριθμος για την επίλυση των ευρημάτων αναβάθμισης βίντεο χαμηλής ανάλυσης.
  • Dolby Vision
  • SmarTue
  • 4K HDR Immersive
Κατόπιν Παραγγελίας
Compare
Add to wishlist
Κωδικός προϊόντος: 47577 Κατηγορίες: Τηλεοράσεις, 55" έως 60"
Share
Facebook Twitter Pinterest linkedin Telegram
  • Περιγραφή
  • Επιπλέον πληροφορίες
  • Shipping & Delivery
Περιγραφή
  • Tuner / Broadcasting
    UHD από δορυφόρο Ναι
    Αποκωδικοποιητής HEVC (H.265) Ναι
    Hybrid Log Gamma (HLG) Ναι
    Ηλεκτρονικός Οδηγός Προγράμματος (EPG) Ναι
    Χωρητικότητα αποθήκευσης προγράμματος (αναλογική) 200
    Χωρητικότητα αποθήκευσης προγράμματος (Digital S/S2) 7000
    Χωρητικότητα αποθήκευσης προγράμματος (ψηφιακή T/T2/C) 800
    Είσοδος κεραίας Ναι
    Τύπος δέκτη DVB-T2/C/S2
    Διπλός δέκτης Όχι
    Αυτόματη αναζήτηση Ναι
  • Οθόνη
    Μέγεθος οθόνης 3840×2160
    Τύπος πάνελ DLED
    Φωτεινότητα 350
    Wide Color Gamut Όχι
  • Κύρια χαρακτηριστικά
    Smart TV Ναι
    Τύπος επεξεργαστή QUAD CORE
    100Hz Όχι
  • Βίντεο
    HDR Ναι
    Dolby Vision HDR Ναι
    MEMC Όχι
    UHD Upscaler Ναι
    Λειτουργίες εικόνας Dynamic, Game,Sports, Cinema, Natural, User
    Super ResolutionΝαι
    Micro DimmingΝαι
  • Συνδέσεις
    USB2 USB
    Scart Όχι
    VGA (PC in – D-Sub15) Όχι
    CI + Ναι
    HDMI3x HDMI ver2.1
    Component (YPbPr) in Όχι
    Composite Video / Audio in Όχι
    Έξοδος ψηφιακού ήχουO PTIC OUT
    Ethernet Ναι
    Εξωτερικό ακουστικό Ναι
  • Ήχος
    Dual Audio Ναι
    Dolby Audio Ναι
    Αποκωδικοποιητής DTS DTS HD
    Audio Output Power (RMS)2x10W RMS (%10 THD)
    Εσωτερικό Subwoofer Όχι
    Equalizer 5 band
    Λειτουργίες ήχου Ναι
    DTS Virtual :X Ναι
  • Λειτουργίες Smart TV
    Πρόγραμμα περιήγησης στο διαδίκτυο Ναι
    Youtube Ναι
    Youtube 4K Ναι
    Bluetooth Ναι
    HBBTV HbbTV
    Netflix Ναι
    Netflix 4K Ναι
    AVSYes (AVS)
    Amazon Works with Alexa Ναι
    Screen Mirroring (Miracast) Ναι
    Prime Video Ναι
    Εσωτερικό Wifi Ναι
    Works with Ok Google Ναι
    Built in Chromecast Όχι
  • Χαρακτηριστικά
    Media Player Ναι
    HDMI ARC Ναι
    HDMI CEC Ναι
    MHL μέσω HDMI (Mobile HD Link) Όχι
    Γλώσσες Μενού English, German, French, Danish, Finnish, Norwegian, Spanish, Italian
    USB Recording (PVR Ready) Ναι
    Channel List USB Cloning Ναι
    Basic Hotel Mode Ναι
  • Ισχύς / Ενέργεια
    Κατανάλωση ενέργειας σε αναμονή 0,5W
    Φωτεινότητα % 72%
    Μόλυβδος (mg) 0
    Υδράργυρος (mg) 0
    Energy Efficiency Class for SDRG
    On Mode Power Demand for SDR (Watt) 82
    Energy Efficiency Class for HDRG
    On Mode Power Demand for HDR (Watt) 123
  • Μηχανική
    Διαστάσεις σε κουτί (mm) 1369X154X860
    Διαστάσεις με βάση (mm) 1243x250x772
    Διαστάσεις χωρίς βάση (mm) 1243x82x720
    Μεικτό βάρος (gr) 17380
    Καθαρό βάρος (gr) 13770
    VESA (Wall mount) WxHM6 200X200
    Τύπος βάσης Plastic mid stand
  • Επιπρόσθετο
    Τηλεχειριστήριο Ναι
    Μπαταρία τηλεχειριστήριου Ναι
    Οδηγός Γρήγορης Εκκίνησης Ναι
    Μικρό τηλεχειριστήριο Όχι
Επιπλέον πληροφορίες
Βάρος 20 κ.
Εταιρία
Hitachi
Shipping & Delivery
wood-portfolio-placeholder
wood-gallery-placeholder-4
MAECENAS IACULIS
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Σχετικά προϊόντα
-17%
Compare
Quick view
Add to wishlist
Close
Τηλεόραση Led 4K UHD FLA5020UH HDR 50″ Android F&U
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Προσθήκη στο καλάθι
-20%
Quick view
Close
Hitachi
Κατόπιν Παραγγελίας
Προσθήκη στο καλάθι
-21%
Τηλεόραση LED Smart 43″ 4K UHD UE43AU7172 HDR (2021) Samsung
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
-19%
Τηλεόραση Smart LG 65″ 4K UHD LED 65UQ75006LF HDR
LG
-20%
Τηλεόραση LED 65″ Kydos K65WU22SD00 Smart 4K UHD
Kydos
-22%
Τηλεόραση Led Smart Full HD 43″ 4302 SMT Android Wifi IQ
-21%
Τηλεόραση Led Smart 4K UHD 43HK5300 HDR 43″ Hitachi
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
-24%