Αρχική σελίδαΕικόνα - ΉχοςΤηλεοράσεις Τηλεόραση LED Smart 32″ Full HD 32LQ63006LA HDR (2022) LG
Previous product
Τηλεόραση LED Smart 43" 4K UHD UE43AU7172 HDR (2021) Samsung
Back to products
Next product
Ψυγειοκαταψύκτης KGN36NLEA 305lt NoFrost 186x60 Inox Bosch
Βασικά χαρακτηριστικά:
  • Ανάλυση HD
  • Επεξεργαστής α5 Gen5 AI
  • ThinQ AI & WebOS
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Compare
Add to wishlist
Κωδικός προϊόντος: 47267 Κατηγορίες: Τηλεοράσεις, έως 32"
Share
Facebook Twitter Pinterest linkedin Telegram
  • Περιγραφή
  • Shipping & Delivery
Περιγραφή
Ένα νέο επίπεδο HD
Βελτιωμένη εμπειρία θέασης
Πολύ πιο έξυπνη από ό,τι νομίζεις
HDR10 Pro
Cloud Gaming
Πιο πράσινη, πιο καλά
Χαρακτηριστικά
  • Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Ενεργειακή Κλάση F
  • Εύρος Διαγωνίου 32” – 38”
  • Ίντσες ( διαγώνιος ) 32”
  • Τεχνολογία Οθόνης LED
  • Τύπος Panel IPS Panel
  • Curved
  • Ανάλυση Full High Definition
  • Ανάλυση οθόνης Full HD 1920 × 1080
  • Επεξεργαστής α5 Gen5 AI Processor
  • SmartTV
  • Λειτουργικό Σύστημα LG Web Os
  • Πλοήγηση στο Internet Ναι
  • WiFi Ναι
  • Ethernet Ναι
  • Τυπος Tuner
  • Ψηφιακός Δέκτης DVB-T/T2 DVB-T/T2
  • Δορυφορικός δέκτης DVB-S/S2DVB-S2
  • Συνδεσιμότητα
  • HDMI 2
  • Διαστασεις-Βαρος
  • Διαστάσεις (χωρίς Βάση) 736 x 437 x 82.9 mm
  • Διαστάσεις (με βάση) 736 x 464 x 180 mm
  • Βάρος (με βάση) 4.7 κιλά
Shipping & Delivery
wood-portfolio-placeholder
wood-gallery-placeholder-4
MAECENAS IACULIS
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Σχετικά προϊόντα
-20%
Compare
Quick view
Add to wishlist
Close
Τηλεόραση 43″ Hitachi 43HAK5350 Android UHD
Hitachi
Κατόπιν Παραγγελίας
Προσθήκη στο καλάθι
-23%
Quick view
Close
Τηλεόραση LED 3219 SMT 32″ Smart HD Ready IQ
IQ
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
Προσθήκη στο καλάθι
-27%
Τηλεόραση Led 50″ Kydos K50WU22SD00 Smart 4K UHD
Kydos
Κατόπιν Παραγγελίας
-22%
Τηλεόραση Led Smart Full HD K43WF22CD 43″ Kydos
Kydos
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
-17%
Τηλεόραση Led 4K UHD FLA5020UH HDR 50″ Android F&U
-15%
Τηλεόραση Led Full HD 49LK5100PLA 49″ LG
-15%
Τηλεόραση Led Smart Full HD FLS43207 43″ F&U
-22%