Αρχική σελίδαΕικόνα - ΉχοςΤηλεοράσεις39" έως 43" Τηλεόραση 43″ Hitachi 43HAK5350 Android UHD
Previous product
Επιτραπέζια Εστία Εμαγιέ ECG EV2512 Διπλή 2500W Λευκή
Back to products
Next product
Τηλεόραση LED 55" Hitachi 55HK5300 UHD K-SMART
Τηλεόραση 43″ Hitachi 43HAK5350 Android UHD
  • Super Resolution
    Αλγόριθμος για την επίλυση των ευρημάτων αναβάθμισης βίντεο χαμηλής ανάλυσης.
  • Android TV
Κατόπιν Παραγγελίας
Compare
Add to wishlist
Κωδικός προϊόντος: 46557 Κατηγορίες: Τηλεοράσεις, 39" έως 43"
Share
Facebook Twitter Pinterest linkedin Telegram
  • Περιγραφή
  • Επιπλέον πληροφορίες
  • Shipping & Delivery
Περιγραφή
  • Tuner / Broadcasting
    UHD από δορυφόρο Ναι
    Αποκωδικοποιητής HEVC (H.265) Ναι
    Hybrid Log Gamma (HLG) Ναι
    Ηλεκτρονικός Οδηγός Προγράμματος (EPG) Ναι
    Χωρητικότητα αποθήκευσης προγράμματος (αναλογική) 200
    Χωρητικότητα αποθήκευσης προγράμματος (Digital S/S2) 7000
    Χωρητικότητα αποθήκευσης προγράμματος (ψηφιακή T/T2/C) 800
    Είσοδος κεραίας Ναι
    Τύπος δέκτη DVB-T2/C/S2
    Διπλός δέκτης Όχι
    Αυτόματη αναζήτηση Ναι
  • Οθόνη
    Μέγεθος οθόνης 43″
    Τύπος πάνελ DLED
    Ανάλυση 3840×2160
    Φωτεινότητα 350
    Wide Color Gamut Όχι
  • Κύρια χαρακτηριστικά
    Smart TV Ναι
    Τύπος επεξεργαστή QUAD CORE
    100Hz Όχι
  • Βίντεο
    HDR Ναι
    Dolby Vision HDR Ναι
    MEMC Όχι
    UHD Upscaler Ναι
    Λειτουργίες εικόνας Dynamic, Game, Sports, Cinema, Natural, User
    Super Resolution Ναι
    Micro Dimming Ναι
  • Συνδέσεις
    USB2 USB
    Scart Όχι
    VGA (PC in – D-Sub15) Όχι
    CI + Ναι
    Component (YPbPr) in Όχι
    Composite Video / Audio in Όχι
    Έξοδος ψηφιακού ήχου OPTIC OUT
    HDMI3x HDMI ver2.0
    Ethernet Ναι
    Εξωτερικό ακουστικό Ναι
  • Ήχος
    Dual Audio Όχι
    Audio Output Power (RMS)2x10W RMS (%10 THD)
    Dolby Audio Ναι
    Αποκωδικοποιητής DTSDTS HD
    Εσωτερικό Subwoofer Όχι
    Equalizer 5 band
    Λειτουργίες ήχου Ναι
    Dolby Atmos Όχι
    DTS Virtual :X Όχι
  • Λειτουργίες Smart TV
    Πρόγραμμα περιήγησης στο διαδίκτυο Downloadable
    Netflix Ναι
    Netflix 4K Ναι
    Youtube Ναι
    Youtube 4K Ναι
    HBBTV HbbTV
    Bluetooth Ναι
    AVS Όχι
    Screen Mirroring (Miracast) Google Cast
    Prime Video Ναι
    Google Play Store Ναι
    Google Play Movies Ναι
    Εσωτερικό Wifi Ναι
    Ok Google Ναι
    Built in Chromecast Ναι
  • Χαρακτηριστικά
    Channel List USB Cloning Όχι
    HDMI ARC Ναι
    HDMI CEC Ναι
    MHL μέσω HDMI (Mobile HD Link) Όχι
    Basic Hotel Mode Όχι
    Media Player Ναι
    USB Recording (PVR Ready) Ναι
    Γλώσσες Μενού English, German, French, Danish, Finnish, Norwegian, Spanish, Italian
  • Ισχύς / Ενέργεια
    Κατανάλωση ενέργειας σε αναμονή 0,5W
    Φωτεινότητα % 72%
    Μόλυβδος (mg) 0
    Υδράργυρος (mg) 0
    Energy Efficiency Class for SDRG
    On Mode Power Demand for SDR (Watt) 54
    Energy Efficiency Class for HDRG
    On Mode Power Demand for HDR (Watt) 54
  • Μηχανική
    Διαστάσεις σε κουτί (mm) 1085X154X710
    Διαστάσεις με βάση (mm) 973x240x596
    Διαστάσεις χωρίς βάση (mm) 973x82x567
    Μεικτό βάρος (gr) 9820
    Καθαρό βάρος (gr) 7240
    VESA (Wall mount) WxHM4 100X100
    Τύπος βάσης Plastic side stand
  • Επιπρόσθετο
    Τηλεχειριστήριο Ναι
    Μπαταρία τηλεχειριστήριου Ναι
    Οδηγός Γρήγορης Εκκίνησης Ναι
    Μικρό τηλεχειριστήριο Όχι
    BT Remote Control with Mic Όχι
Επιπλέον πληροφορίες
Βάρος 16 κ.
Εταιρία
Hitachi
Shipping & Delivery
wood-portfolio-placeholder
wood-gallery-placeholder-4
MAECENAS IACULIS
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Σχετικά προϊόντα
-15%
Compare
Quick view
Add to wishlist
Close
Τηλεόραση Led Smart Full HD FLS43207 43″ F&U
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Προσθήκη στο καλάθι
-20%
Quick view
Close
Τηλεόραση LED Smart 50″ 4K UHD 50ΗΑΚ6150 HDR Hitachi
Hitachi
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
Προσθήκη στο καλάθι
-22%
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
-20%
Τηλεόραση LED 65″ Hitachi 65HK5300 UHD Smart Tv
Κατόπιν Παραγγελίας
-19%
Τηλεόραση Led Android UHD 50HΑΚ5750 50” Hitachi
-22%
Τηλεόραση Led Smart Full HD K43WF22CD 43″ Kydos
Kydos
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
-22%
Τηλεόραση Led Smart Full HD 43″ 4302 SMT Android Wifi IQ
-19%