Αρχική σελίδαΕικόνα - ΉχοςΤηλεοράσεις39" έως 43" Τηλεόραση Led Smart Full HD K43WF22CD 43″ Kydos
Previous product
Καφετιέρα Φίλτρου HD7461 1000W White Philips
Back to products
Next product
Ψυγειοκαταψύκτης NoFrost PCF-360W 185x60 Philco
Τηλεόραση Led Smart Full HD K43WF22CD 43″ Kydos
Μέγεθος Οθόνης (σε ίντσες) 43
Τεχνολογία Πάνελ Οθόνης LED
Ανάλυση Οθόνης Full HD
Smart TV Ναι
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Compare
Add to wishlist
Κωδικός προϊόντος: 45323 Κατηγορίες: Τηλεοράσεις, 39" έως 43"
Share
Facebook Twitter Pinterest linkedin Telegram
  • Περιγραφή
  • Επιπλέον πληροφορίες
  • Shipping & Delivery
Περιγραφή
Κύρια χαρακτηριστικά
  • Τεχνολογία Πάνελ Οθόνης: LED
  • Ανάλυση Οθόνης: Full HD
  • Αριθμός Pixels: 1920×1080
Βασικές λειτουργίες
  • Smart TV: Ναι
  • WiFi: Ενσωματωμένο
  • Λειτουργίες Internet: Browser, Netflix, Amazon Prime
  • Δέκτης: DVB-T2/T/S2
  • Τεχνολογία Ήχου: NICAM Stereo
  • Επιπλέον λειτουργίες: Equalizer 5 band, Surround Sound
Συνδέσεις
  • HDMI: 2
  • USB: 1
  • Ethernet: Ναι
  • Scart: Ναι
  • Λοιπές Συνδέσεις: Composite, Component, D-Sub
Γενικά χαρακτηριστικά
  • Ενεργειακή Κλάση: A++
  • Διάκενο Βάσης Τοίχου Vesa (mm): 200×200
  • Χρώμα: Μαύρο
  • Εγγύηση Κατασκευαστή: 2
  • Νέα ενεργειακή κλάση: F
Επιπλέον πληροφορίες
Εύρος Οθόνης
39 – 43 ίντσες
Εταιρία
Kydos
Shipping & Delivery
wood-portfolio-placeholder
wood-gallery-placeholder-4
MAECENAS IACULIS
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Σχετικά προϊόντα
-21%
Compare
Quick view
Add to wishlist
Close
Τηλεόραση LED Smart 43″ 4K UHD UE43AU7172 HDR (2021) Samsung
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Προσθήκη στο καλάθι
-20%
Quick view
Close
Τηλεόραση LED 65″ Kydos K65WU22SD00 Smart 4K UHD
Kydos
Κατόπιν Παραγγελίας
Προσθήκη στο καλάθι
-24%
Τηλεόραση Led Smart HD Ready FLS32226 32″ F&U
-27%
Τηλεόραση Led 50″ Kydos K50WU22SD00 Smart 4K UHD
Κατόπιν Παραγγελίας
-20%
Τηλεόραση LED Smart 50″ 4K UHD 50ΗΑΚ6150 HDR Hitachi
Hitachi
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
-17%
Τηλεόραση Led 4K UHD FLA5020UH HDR 50″ Android F&U
-20%
Τηλεόραση LED 65″ Hitachi 65HK5300 UHD Smart Tv
Hitachi
-23%