Αρχική σελίδαΕικόνα - ΉχοςΤηλεοράσεις39" έως 43" Τηλεόραση 43″ Led Smart 4K UHD K43WU22CD Kydos
Previous product
Συρόμενος Απορροφητήρας TL 6310 60cm Inox Teka
Back to products
Next product
Κουζίνα Ελεύθερη UFC-60263 65lt με Εμαγιέ Εστίες 60εκ. Λευκή United
Τηλεόραση 43″ Led Smart 4K UHD K43WU22CD Kydos
  • Smart TV
  • Τεχνολογία: LED
  • Ενεργειακή Κλάση: A+
  • Child Lock
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Compare
Add to wishlist
Κωδικός προϊόντος: 46316 Κατηγορίες: Εικόνα - Ήχος, Τηλεοράσεις, 39" έως 43"
Share
Facebook Twitter Pinterest linkedin Telegram
  • Περιγραφή
  • Επιπλέον πληροφορίες
  • Shipping & Delivery
Περιγραφή
Χαρακτηριστικά
Διαγώνιος Οθόνης 43″
Εύρος Οθόνης 40″ – 43″
Τύπος Panel Edge LED
Smart TV Ναι
Android TV –
3D Όχι
Αναπαραγωγή USB Ναι
Ανάλυση Οθόνης 4K Ultra HD (3840 x 2160)
Φωτεινότητα 250 cd/m²
Συχνότητα 60 Hz
Θύρες HDMI 3
Θύρες USB 2x USB
WiFi Ναι
Ψηφιακός Δέκτης DVB-T2 Ναι
Δορυφορικός Δέκτης Διαθέτει
Καλωδιακός Δέκτης (DVB-C) Ναι
Ισχύς Ηχείων 2x 8W
Πρότυπο VESA 200 x 200 mm
Διαστάσεις 605 x 970 x 222 mm
Βάρος 6,5 kg
Εγγύηση 2 έτη
Επιπλέον πληροφορίες
Βάρος 15 κ.
Εύρος Οθόνης
Εταιρία
Kydos
Shipping & Delivery
wood-portfolio-placeholder
wood-gallery-placeholder-4
MAECENAS IACULIS
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Σχετικά προϊόντα
-19%
Compare
Quick view
Add to wishlist
Close
Τηλεόραση Led Android UHD 50HΑΚ5750 50” Hitachi
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
Προσθήκη στο καλάθι
-15%
Quick view
Close
Τηλεόραση Led Full HD 49LK5100PLA 49″ LG
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Προσθήκη στο καλάθι
-21%
Τηλεόραση Led Smart 4K UHD 43HK5300 HDR 43″ Hitachi
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
-22%
Φορητό Ραδιόφωνο Panasonic RF-2400DEG-K 770mW Μαύρο Τροφοδοσία Ρεύματος και Μπαταρίας
-23%
Τηλεόραση Smart Led HD Ready 32HE2301 32″ Hitachi
-22%
Τηλεόραση Led Smart Full HD 43″ 4302 SMT Android Wifi IQ
-22%
Τηλεόραση Led Smart Full HD K43WF22CD 43″ Kydos
Kydos
-15%