Αρχική σελίδαΕικόνα - ΉχοςΤηλεοράσεις39" έως 43" Τηλεόραση Led Smart 4K UHD 43HK5300 HDR 43″ Hitachi
Previous product
Κουζίνα Εμαγιέ ET 642W Philco
Back to products
Next product
Ηλεκτρική Σκούπα TE70 TE58011 700w Telios Plus Hoover
Τηλεόραση Led Smart 4K UHD 43HK5300 HDR 43″ Hitachi
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
Compare
Add to wishlist
Κωδικός προϊόντος: 45979 Κατηγορίες: Τηλεοράσεις, 39" έως 43"
Share
Facebook Twitter Pinterest linkedin Telegram
  • Περιγραφή
  • Επιπλέον πληροφορίες
  • Shipping & Delivery
Περιγραφή
Βάρος 5.00 kg
Αποκωδικοποιητές DVB-T2/C/S2
Φωτεινότητα εικόνας 180~500 CD/m2
Aντίθεση εικόνας 1000:1 ~ 5000:1
Ρυθμός ανανέωσης 50Hz
Ανάλυση 3840 X 2160
Ευκρίνεια ULTRA HD 4K (3840X2160)
Εύρος διάστασης οθόνης 24″-39″
Θύρα HDMI 3 X HDMI
Θύρα USB 2 X USB
Σύστημα ηχείων 2 ΗΧΕΙΑ X 10W RMS ( THD)
Διάσταση οθόνης 43″
Τηλεχειριστήριο ΝΑΙ
Μοντέλο 43HK5300
Πρότυπο VESA M4 100 X 100
Σειρά προϊόντων K-SMART SERIES
Κατασκευαστής HITACHI
Επιπλέον πληροφορίες
Βάρος 20 κ.
Εύρος Οθόνης
Shipping & Delivery
wood-portfolio-placeholder
wood-gallery-placeholder-4
MAECENAS IACULIS
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Σχετικά προϊόντα
-17%
Compare
Quick view
Add to wishlist
Close
Τηλεόραση Led Smart Monitor 23.6″ 24TN510S-PZ LG
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Προσθήκη στο καλάθι
-15%
Quick view
Close
Τηλεόραση Led Smart Full HD FLS43207 43″ F&U
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Προσθήκη στο καλάθι
-27%
Τηλεόραση Led 50″ Kydos K50WU22SD00 Smart 4K UHD
Kydos
Κατόπιν Παραγγελίας
-20%
Τηλεόραση LED Smart 50″ 4K UHD 50ΗΑΚ6150 HDR Hitachi
Hitachi
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
-22%
Τηλεόραση Led Smart Full HD K43WF22CD 43″ Kydos
Kydos
-17%
Τηλεόραση Led 4K UHD FLA5020UH HDR 50″ Android F&U
-23%
Τηλεόραση LED 3219 SMT 32″ Smart HD Ready IQ
IQ
-21%