Αρχική σελίδαΕικόνα - ΉχοςΤηλεοράσεις65" έως 70" Τηλεόραση Smart LG 65″ 4K UHD LED 65UQ75006LF HDR
Previous product
Ενσύρματο Ποντίκι Gaming Q-Tech G8 X-Dragon Μαύρο
Back to products
Next product
Μίξερ Χειρός HR3745/00 με Πλαστικό Κάδο 3lt Λευκό 450W Philips
Τηλεόραση Smart LG 65″ 4K UHD LED 65UQ75006LF HDR
Τηλεόραση LG 65UQ75006LF με εκπληκτική εικόνα και χρώματα.
Διαθέτει κορυφαία απόδοση φωτισμού LED και ανάλυση 4K (3840×2160) για ευκρινείς εικόνες.
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Compare
Add to wishlist
Κωδικός προϊόντος: 47338 Κατηγορίες: Τηλεοράσεις, 65" έως 70"
Share
Facebook Twitter Pinterest linkedin Telegram
  • Περιγραφή
  • Επιπλέον πληροφορίες
  • Shipping & Delivery
Περιγραφή
Real 4K UHD Ανάλυση
Συγκεντρώνει όλο το αγαπημένο σας περιεχόμενο
Active HDR
Παίξτε με αέρα υπεροχής
Quad Core Processor 4K
ThinQ AI
Χαρακτηριστικά
Εικόνα Διαγώνιος 65 ”
Ευκρίνεια 4K Ultra HD
Ρυθμός Ανανέωσης 50/60 Hz
Τύπος Panel Edge LED
HDR TypeHDR, HDR10
Ήχος
Κανάλια Stereo Ισχύς 20 W
Δέκτης DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Media Player Ναι
Hotel Mode Ναι
Φωνητικές Εντολές Ναι
Smart Δυνατότητες
Υποστηριζόμενες Εφαρμογές Netflix, Youtube, DisneyPlus, Cosmote TV, Eon, Ant1+, Ertflix, Spotify
Λογισμικό WebOS
Smart Assistant Google Assistant
Smart Οικοσύστημα Alexa, Google Home
Ενσύρματες Συνδέσεις
Σύνολο Θυρών HDMI3
Πλήθος HDMI 2.10
Πλήθος USB1
Ethernet Ναι
Digital Audio Optical Ναι
Ασύρματες Συνδέσεις
Wi-Fi Ναι
Bluetooth Ναι
Screen Mirroring Ναι
AirPlay Ναι
Γενικά
Έτος Κυκλοφορίας 2022
Βάρος 21,3 kg
VESA Mount 300 x 300 mm
Ενεργειακή Κλάση G
Διαστάσεις (Χωρίς Βάση)
Πλάτος 1463 mm
Ύψος 850 mm
Πάχος 87,8 mm
Διαστάσεις (με Βάση)
Πλάτος 1463 mm
Ύψος 910 mm
Πάχος 255 mm
Επιπλέον πληροφορίες
Βάρος 22 κ.
Εταιρία
LG
Shipping & Delivery
wood-portfolio-placeholder
wood-gallery-placeholder-4
MAECENAS IACULIS
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Σχετικά προϊόντα
-20%
Compare
Quick view
Add to wishlist
Close
Τηλεόραση LED 65″ Kydos K65WU22SD00 Smart 4K UHD
Kydos
Κατόπιν Παραγγελίας
Προσθήκη στο καλάθι
-20%
Quick view
Close
Τηλεόραση 43″ Hitachi 43HAK5350 Android UHD
Hitachi
Κατόπιν Παραγγελίας
Προσθήκη στο καλάθι
-21%
Τηλεόραση LED Smart 43″ 4K UHD UE43AU7172 HDR (2021) Samsung
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
-17%
Τηλεόραση Led Smart Monitor 23.6″ 24TN510S-PZ LG
-19%
Τηλεόραση Led Smart UE65AU7172UXXH 4K UHD 65” Samsung
Κατόπιν παραγγελίας
-22%
Τηλεόραση Led Smart Full HD 43″ 4302 SMT Android Wifi IQ
-22%
Τηλεόραση Led Smart Full HD K43WF22CD 43″ Kydos
Kydos
-29%