Αρχική σελίδαΕικόνα - ΉχοςΤηλεοράσεις39" έως 43" Τηλεόραση LED 40″ Kydos K40WF22SD01B Smart FHD
Previous product
Τηλεόραση LED 65" Hitachi 65HK5300 UHD Smart Tv
Back to products
Next product
Τηλεόραση LED 65" Kydos K65WU22SD00 Smart 4K UHD
Τηλεόραση LED 40″ Kydos K40WF22SD01B Smart FHD
θα σας καθηλώσει με ρεαλιστικά χρώματα και εικόνα!
Κατόπιν Παραγγελίας
Compare
Add to wishlist
Κωδικός προϊόντος: 47814 Κατηγορίες: Τηλεοράσεις, 39" έως 43" Ετικέτες: 40", Kydos, Smart Tv
Share
Facebook Twitter Pinterest linkedin Telegram
  • Περιγραφή
  • Επιπλέον πληροφορίες
  • Shipping & Delivery
Περιγραφή
  • Χαρακτηριστικά
Κατασκευαστής Kydos
Εύρος Διαγωνίου 39′
Ίντσες (διαγώνιος) 40′
Τεχνολογία Οθόνης LED
Smart TV Ναι
Ανάλυση Full High Definition
Ανάλυση οθόνης Full HD 1920 x 1080
Αντίθεση 5000:1
Φωτεινότητα 250
Χρόνος Απόκρισης 9.5ms
Γωνία Θέασης 178/178
Android TV Όχι
WiFi Ναι
Ethernet Ναι
Ψηφιακός Δέκτης DVB-T/T2 DVB-T/T2
Δορυφορικός δέκτης DVB-S/S2 DVB-S2
Καλωδιακός Δέκτης DVB-C Ναι
Ισχύς Ηχείων 2x8W RMS(%10 THD)
HDMI Ναι
USB Ναι
Bluetooth Ναι
Composite Ναι
Επιπλέον πληροφορίες
Βάρος 20 κ.
Εταιρία
Kydos
Shipping & Delivery
wood-portfolio-placeholder
wood-gallery-placeholder-4
MAECENAS IACULIS
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Σχετικά προϊόντα
-17%
Compare
Quick view
Add to wishlist
Close
Τηλεόραση Led Smart Monitor 23.6″ 24TN510S-PZ LG
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Προσθήκη στο καλάθι
-21%
Quick view
Close
Τηλεόραση Led Smart 4K UHD 43HK5300 HDR 43″ Hitachi
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
Προσθήκη στο καλάθι
-22%
Τηλεόραση LED 55″ Hitachi 55HK5300 UHD K-SMART
Hitachi
Κατόπιν Παραγγελίας
-15%
Τηλεόραση Led Smart Full HD FLS43207 43″ F&U
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
-24%
Τηλεόραση Led Smart HD Ready FLS32226 32″ F&U
-23%
Τηλεόραση Smart Led HD Ready 32HE2301 32″ Hitachi
-22%
Τηλεόραση Led Smart Full HD K43WF22CD 43″ Kydos
-22%