Αρχική σελίδαΕικόνα - ΉχοςΤηλεοράσεις39" έως 43" Τηλεόραση LED Smart 43″ 4K UHD UE43AU7172 HDR (2021) Samsung
Previous product
Πλυντήριο Ρούχων CSO 14105TE/1-S 10kg με Ατμό 1400 Στροφών Candy
Back to products
Next product
Τηλεόραση LED Smart 32" Full HD 32LQ63006LA HDR (2022) LG
Τηλεόραση LED Smart 43″ 4K UHD UE43AU7172 HDR (2021) Samsung
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Compare
Add to wishlist
Κωδικός προϊόντος: 47266 Κατηγορίες: Τηλεοράσεις, 39" έως 43"
Share
Facebook Twitter Pinterest linkedin Telegram
  • Περιγραφή
  • Επιπλέον πληροφορίες
  • Shipping & Delivery
Περιγραφή
Ιντσες 43”
Ανάλυση 3.840 × 2.160 – 4K UHD
PQI 2000
Τεχνολογία LED
Crystal Processor 4K
Micro Dimming UHD Dimming
HDR, HDR10+ HLG (Hybrid Log Gamma)
Χρώμα Pure Color 8 bit
Ψηφιακoί Δέκτες DVB-T2 (H.265), DVB-C, DVB-S2
HbbTV
Ισχύς Ηχου/ Κανάλια 20W/ 2.0
Digital Dobly Plus,
Q Symphony
Bluetooth Audio
Smart TV
Tizen
SmartThings
Tap View
AirPlay
BT/ WiFi/ WiFi Direct/ DLNA
Mobile/ Sound Mirroring
Web Browser
YouTube, NETFLIX
HDMI x 3
Anynet+ (HDMI-CEC)
HDMI Quick Switch
USB x1, ( Media player)
Digital Audio Out Optical/ HDMI eARC
PC In (D-Sub) HDMI
Headphone μέσωBluetooth
Ethernet (LAN)
CI Slot x1 (1.4v)
RF x1 Terrestrial, x1 Satellite
Σχεδίαση New Skinny Bezel
Πλαίσιο 3 Besel-Less
Χρώμα Titan Gray
Έτος Κυκλοφορίας 2021
Vesa 200 x 200
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠxΥxΒ mm (χωρίς βάση) 963.9 x 558.9 x 59.6
Επιπλέον πληροφορίες
Βάρος 16 κ.
Shipping & Delivery
wood-portfolio-placeholder
wood-gallery-placeholder-4
MAECENAS IACULIS
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Σχετικά προϊόντα
-28%
Compare
Quick view
Add to wishlist
Close
Τηλεόραση LED 40″ Kydos K40WF22SD01B Smart FHD
Kydos
Κατόπιν Παραγγελίας
Προσθήκη στο καλάθι
-29%
Quick view
Close
Τηλεόραση 43″ Led Smart 4K UHD K43WU22CD Kydos
Kydos
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Προσθήκη στο καλάθι
-19%
Τηλεόραση Smart LG 65″ 4K UHD LED 65UQ75006LF HDR
LG
-17%
Τηλεόραση Led Smart Monitor 23.6″ 24TN510S-PZ LG
-20%
Τηλεόραση LED Smart 50″ 4K UHD 50ΗΑΚ6150 HDR Hitachi
Hitachi
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
-15%
Τηλεόραση Led Full HD 49LK5100PLA 49″ LG
-20%
Τηλεόραση LED 65″ Hitachi 65HK5300 UHD Smart Tv
Hitachi
Κατόπιν Παραγγελίας
-27%