Αρχική σελίδαΕικόνα - ΉχοςΤηλεοράσεις65" έως 70" Τηλεόραση LED 65″ Hitachi 65HK5300 UHD Smart Tv
Previous product
Τηλεόραση LED 55" Hitachi 55HK5300 UHD K-SMART
Back to products
Next product
Τηλεόραση LED 40" Kydos K40WF22SD01B Smart FHD
Τηλεόραση LED 65″ Hitachi 65HK5300 UHD Smart Tv
  • Super Resolution
    Αλγόριθμος για την επίλυση των ευρημάτων αναβάθμισης βίντεο χαμηλής ανάλυσης.
  • Dolby Vision
  • SmarTue
  • 4K HDR Immersive
  • SmartTVue Share
Κατόπιν Παραγγελίας
Compare
Add to wishlist
Κωδικός προϊόντος: 47816 Κατηγορίες: Τηλεοράσεις, 65" έως 70"
Share
Facebook Twitter Pinterest linkedin Telegram
  • Περιγραφή
  • Επιπλέον πληροφορίες
  • Shipping & Delivery
Περιγραφή
  • Tuner / Broadcasting
    Διπλός δέκτης Όχι
    UHD από δορυφόρο Ναι
    Αποκωδικοποιητής HEVC (H.265) Ναι
    Hybrid Log Gamma (HLG) Ναι
    Ηλεκτρονικός Οδηγός Προγράμματος (EPG) Ναι
    Αυτόματη αναζήτηση Ναι
    Χωρητικότητα αποθήκευσης προγράμματος (αναλογική) 200
    Χωρητικότητα αποθήκευσης προγράμματος (Digital S/S2) 7000
    Χωρητικότητα αποθήκευσης προγράμματος (ψηφιακή T/T2/C) 800
    Είσοδος κεραίας Ναι
    Τύπος δέκτη DVB-T2/C/S2
  • Οθόνη
    Μέγεθος οθόνης 65″
    Τύπος πάνελ DLED
    Ανάλυση 3840×2160
    Φωτεινότητα 350
    Wide Color Gamut Όχι
  • Κύρια χαρακτηριστικά
    Smart TV Ναι
    Τύπος επεξεργαστή QUAD CORE
    100Hz Όχι
  • Βίντεο
    HDR Ναι
    Λειτουργίες εικόνας Dynamic, Game,Sports, Cinema, Natural, User
    Dolby Vision HDR Ναι
    MEMC Όχι
    UHD Upscaler Ναι
    Super Resolution Ναι
    Micro Dimming Ναι
  • Συνδέσεις
    USB 2 USB
    Scart Όχι
    VGA (PC in – D-Sub15) Όχι
    CI +Ναι
    Component (YPbPr) in Όχι
    Composite Video / Audio in Όχι
    Έξοδος ψηφιακού ήχου OPTIC OUT
    Ethernet Ναι
    Εξωτερικό ακουστικό Ναι
    HDMI3x HDMI ver2.1
  • Ήχος
    Dual Audio Ναι
    Audio Output Power (RMS) 2x12W RMS (%10 THD)
    Dolby Audio Ναι
    Αποκωδικοποιητής DTS DTS HD
    Εσωτερικό Subwoofer Ναι
    Equalizer 5 band
    Λειτουργίες ήχου Ναι
    DTS Virtual :X Ναι
  • Λειτουργίες Smart TV
    HBBTV HbbTV
    Πρόγραμμα περιήγησης στο διαδίκτυο Ναι
    Youtube Ναι
    Youtube 4K Ναι
    Netflix Ναι
    Netflix 4K Ναι
    Bluetooth Ναι
    AVSYes (AVS)
    Amazon Works with Alexa Ναι
    Screen Mirroring (Miracast) Ναι
    Prime Video Ναι
    Εσωτερικό Wifi Ναι
    Works with Ok Google Ναι
    Built in Chromecast Όχι
  • Χαρακτηριστικά
    Media Player Ναι
    Channel List USB Cloning Ναι
    HDMI ARC Ναι
    HDMI CEC Ναι
    USB Recording (PVR Ready) Ναι
    MHL μέσω HDMI (Mobile HD Link) Όχι
    Basic Hotel Mode Ναι
    Γλώσσες Μενού English, German, French, Danish, Finnish, Norwegian, Spanish, Italian
  • Ισχύς / Ενέργεια
    Κατανάλωση ενέργειας σε αναμονή 0,5W
    Φωτεινότητα % 72%
    Μόλυβδος (mg) 0
    Υδράργυρος (mg) 0
    Energy Efficiency Class for SDRG
    On Mode Power Demand for SDR (Watt) 109
    Energy Efficiency Class for HDRG
    On Mode Power Demand for HDR (Watt) 149
  • Μηχανική
    Διαστάσεις σε κουτί (mm) 1620X165X1010
    Διαστάσεις με βάση (mm) 1462x275x90
    Διαστάσεις χωρίς βάση (mm) 1462x75x843
    Μεικτό βάρος (gr) 28370
    Καθαρό βάρος (gr) 21950
    VESA (Wall mount) WxHM6 400X200
    Τύπος βάσης Plastic mid stand
  • Επιπρόσθετο
    Τηλεχειριστήριο Ναι
    Μπαταρία τηλεχειριστήριου Ναι
    Οδηγός Γρήγορης Εκκίνησης Ναι
    Μικρό τηλεχειριστήριο Όχι
Επιπλέον πληροφορίες
Βάρος 22 κ.
Εταιρία
Hitachi
Shipping & Delivery
wood-portfolio-placeholder
wood-gallery-placeholder-4
MAECENAS IACULIS
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Σχετικά προϊόντα
-29%
Compare
Quick view
Add to wishlist
Close
Τηλεόραση 43″ Led Smart 4K UHD K43WU22CD Kydos
Kydos
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Προσθήκη στο καλάθι
-22%
Quick view
Close
Τηλεόραση Led Smart Full HD 43″ 4302 SMT Android Wifi IQ
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Προσθήκη στο καλάθι
-22%
Τηλεόραση Led Smart Full HD K43WF22CD 43″ Kydos
Kydos
-21%
Τηλεόραση Led Smart 4K UHD 43HK5300 HDR 43″ Hitachi
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
-28%
Κατόπιν Παραγγελίας
-27%
Τηλεόραση Led 50″ Kydos K50WU22SD00 Smart 4K UHD
-22%
Hitachi
-21%