Αρχική σελίδαΕικόνα - ΉχοςΤηλεοράσεις Τηλεόραση Smart Led HD Ready 32HE2301 32″ Hitachi
Previous product
Ηλεκτρική Σκούπα RO7649 με Κάδο 2.5lt 550W Rowenta
Back to products
Next product
Ψυγείο Μονόπορτο W72121SD  83.8 x 54  Morris
Μέγεθος οθόνης: 32″
Τεχνολογία οθόνης: LED
Ανάλυση οθόνης: HD Ready
Ρυθμός ανανέωσης: 50 Hz
Smart λειτουργία: Ναι
Ενεργειακή κλάση: F
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Compare
Add to wishlist
Κωδικός προϊόντος: 46150 Κατηγορίες: Τηλεοράσεις, έως 32"
Share
Facebook Twitter Pinterest linkedin Telegram
  • Περιγραφή
  • Επιπλέον πληροφορίες
  • Shipping & Delivery
Περιγραφή
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Μέγεθος οθόνης 32″
Τεχνολογία οθόνης LED
Ανάλυση οθόνης HD Ready
Ρυθμός ανανέωσης 50 Hz
Smart λειτουργία Ναι
Ανάλυση (pixels) 1366 x 768
Σύστημα ήχου 2 ηχεία / 10W
Bluetooth Όχι
Wi – Fi Ναι
Ethernet Όχι
Λειτουργίες internet SmarTVue, Netflix
Επιπλέον λειτουργίες Media Player, Teletext, NTSC Playback, Sleep timer
Τηλεοπτικοί δέκτες DVB-T2/S2/C
PVR Όχι
Θύρες HDMI Ναι
Θύρες USB 2
Λοιπές συνδέσεις Optical no, Scart no, Jack no
Hotel Menu Όχι
Συμπεριλαμβάνει Τηλεχειριστήριο, μπαταρίες, εγχειρίδιο χρήσης, καλώδιο τροφοδοσίας
Ενεργειακή κλάση F
Βάρος με βάση (kg) 7,20
Διαστάσεις με βάση (Υ x Π x Β) 62,70 x 97,30 x 24,70 cm
Διαστάσεις χωρίς βάση (Υ x Π x Β) 56,70 x 97,30 x 8,30 cm
Vesa 100 x 100
Εγγύηση προμηθευτή 2 έτη
Επιπλέον πληροφορίες
Εύρος Οθόνης
24 – 32 ίντσες
Shipping & Delivery
wood-portfolio-placeholder
wood-gallery-placeholder-4
MAECENAS IACULIS
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Σχετικά προϊόντα
-15%
Compare
Quick view
Add to wishlist
Close
Τηλεόραση Led Full HD 49LK5100PLA 49″ LG
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Προσθήκη στο καλάθι
-22%
Quick view
Close
Τηλεόραση Led Smart Full HD 43″ 4302 SMT Android Wifi IQ
Προσθήκη στο καλάθι
-21%
Τηλεόραση LED Smart 32″ Full HD 32LQ63006LA HDR (2022) LG
-24%
Τηλεόραση Led Smart HD Ready FLS32226 32″ F&U
-20%
Τηλεόραση LED 65″ Kydos K65WU22SD00 Smart 4K UHD
Kydos
Κατόπιν Παραγγελίας
-22%
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
-20%
Τηλεόραση LED 65″ Hitachi 65HK5300 UHD Smart Tv
Hitachi
Κατόπιν Παραγγελίας
-29%