Αρχική σελίδαΕικόνα - ΉχοςΤηλεοράσειςέως 32" Τηλεόραση LED Hitachi 32HE1105 32″HD Ready (2019)
Previous product
Φούρνος Μικροκυμάτων KC-1137 με Grill 20lt Inox IQ
Back to products
Next product
Τηλεόραση LED FL32050 32" HD Ready  (2021)F&U
Τηλεόραση LED Hitachi 32HE1105 32″HD Ready (2019)
  • Edge LED
  • HD Ready
  • DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
  • 2 x HDMI
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Compare
Add to wishlist
Κωδικός προϊόντος: 47643 Κατηγορία: έως 32"
Share
Facebook Twitter Pinterest linkedin Telegram
  • Περιγραφή
  • Επιπλέον πληροφορίες
  • Shipping & Delivery
Περιγραφή
Διαγώνιος: 32 ”
Ευκρίνεια: HD Ready
Ρυθμός Ανανέωσης: 50/60 Hz
Τύπος Panel: Edge LED
Κανάλια: Stereo
Ισχύς: 12 W
Πρότυπα Ήχου: DTS HD
Δέκτης: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Media Player: Ναι
Εγγραφή PVR: Ναι
Hotel Mode: Ναι
Ενσύρματες Συνδέσεις
Σύνολο Θυρών HDMI: 2
Πλήθος USB: 1
Έτος Κυκλοφορίας2019
Βάρος: 5 kg
VESA Mount: 75 x 75 mm
Ενεργειακή Κλάση: F
Διαστάσεις (Χωρίς Βάση)
Πλάτος: 734 mm
Ύψος: 435 mm
Πάχος: 94 mm
Διαστάσεις (με Βάση)
Πλάτος: 734 mm
Ύψος: 463 mm
Πάχος: 176 mm
Επιπλέον πληροφορίες
Βάρος 10 κ.
Εταιρία
Hitachi
Shipping & Delivery
wood-portfolio-placeholder
wood-gallery-placeholder-4
MAECENAS IACULIS
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Σχετικά προϊόντα
-23%
Compare
Quick view
Add to wishlist
Close
Τηλεόραση Smart Led HD Ready 32HE2301 32″ Hitachi
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Προσθήκη στο καλάθι
-17%
Quick view
Close
Τηλεόραση Led Smart Monitor 23.6″ 24TN510S-PZ LG
Προσθήκη στο καλάθι
-23%
Τηλεόραση LED 3219 SMT 32″ Smart HD Ready IQ
IQ
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
-21%
Τηλεόραση LED Smart 32″ Full HD 32LQ63006LA HDR (2022) LG
-23%
F&U
-24%